Предмет: Математика,
автор: viktoria3399070
Нехай 1 кг яблук коштує 3 грн. Скільки коштують 2 кг,
3 кг, 4 кг, 5 кг, 6 кг таких яблук? Відповідь можна запи-сати у вигляді таблиці. Складіть рівняння
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2кг=6 грн, 3кг=9 грн, 5кг= 15 грн, 6 кг= 18 грн
Рівняння
6+х-15:5-1=5
х-15:5=1+6
х-15:5=7
х=15:5
х=3
х=7-3
х=4
х=4-1
х=3
Интересные вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Nastiiiiiiikk
Предмет: История,
автор: sofia7385
Предмет: Математика,
автор: emirozu
Предмет: Геометрия,
автор: pluxxiii
Предмет: Литература,
автор: zaluckijmihail596