Предмет: Математика,
автор: bogdankrekota
Скільки коштує 10кг цукерок ,якщо за 4кг заплатили 256грн
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
640 грн
Пошаговое объяснение:
10 кг=?грн
4 кг=256грн
1) 256:4=64 (грн) — 1 кг
2) 64×10=640 (грн) — 10 кг
Відповідь: 10 кг цукерок коштують 640 грн
Автор ответа:
0
Відповідь: 640
Покрокове пояснення:
4 кг 256 грн, то 2кг 256:2=128
128+256+256=640
Покрокове пояснення:
4 кг 256 грн, то 2кг 256:2=128
128+256+256=640
Интересные вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: inkognitous
Предмет: Математика,
автор: dettxardghnykctyep
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: viktoriasepetkova899
Предмет: Математика,
автор: khadisa10100814
Предмет: Математика,
автор: Alenam123m