Предмет: Математика, автор: Vlad456067

Розв'язати завдання.
№ 1
За 8 кг яблук заплатили 32 грн. Скільки треба заплатити за 14 кг яблук.
№2
Розгорнутий кут поділено на частини пропорційні числам 3 і 6. Знайдіть утворені кути.

Ответы

Автор ответа: lilye9708
0

Ответ:

#1

Спочатку потрібно дізнатися скільки коштує 1 кг яблук.

1)

32 \div 8 = 4

тоді,

14 \times 4 = 56

Відповідь: 56 грн.

друге завдання не памятаю як роби, тому вибачте

Интересные вопросы
Предмет: Геометрия, автор: arbuzikshelly
Предмет: Английский язык, автор: mivix090