Предмет: Математика,
автор: supervetal85
Купили 0.8кг цукерок і 1.5кг печива. С-ки заплатили за за всю покупку якщо 1кг печива коштує 35.2 грн. А 1кг цукерок у 2.5рази дорожче за 1кг печива
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
121,2 грн
Пошаговое объяснение:
1.5кг печива коштує 52,8 грн
0.8кг цукерок коштує 88 грн
Интересные вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: tiktyktak
Предмет: Английский язык,
автор: ivanzageev888
Предмет: География,
автор: yeah8718
Предмет: Физика,
автор: teterev2004