❗❗❗❗❗Скласти невелику розповідь (10-12 речень) про одного з українських художників,використовуючи дієприслівники доконаного й недоконаного виду.❗❗❗❗❗
❗❗❗❗ДАМ 45 БАЛОВ ❗❗❗❗
Ответы
Ответ:Одним із відомих українських художників, про якого можна розповісти небагато, але цікаво, є Федір Кричевський.
Федір Кричевський народився в 1882 році у Львові. Він навчався в місцевій Академії мистецтв та в Мюнхенській академії мистецтв. Після повернення до України, Кричевський почав активно працювати в різних напрямках живопису, в тому числі в портретному та пейзажному жанрах.
Однак найбільш відомий Федір Кричевський як автор робіт на тему українського народу. У його творчості виділяються картини, на яких зображено красу та традиції українського життя. Такі роботи, як "Косарі", "Козачки", "Український танець", стали популярними не тільки в Україні, але й у світі.
Кричевський також працював у сфері театру та кіно, де створював декорації та костюми для постановок. Він був одним з піонерів кінематографу в Україні, знявши у 1921 році перший український художній фільм "Закарпаття".
Федір Кричевський помер у 1947 році, залишивши по собі значний внесок у розвиток української культури та мистецтва. Його твори можна побачити у відомих музеях України, таких як Львівська картинна галерея та Національний художній музей України.
Объяснение:
Ответ:
Марія Приймаченко - видатна українська художниця народного мистецтва, яка здобула світову славу своїми картинами. Вона зростала в маленькому селі на Поліссі, де недоконано вивчала читання та письмо, але завжди любила малювати, використовуючи найпростіші інструменти. Зростаючи, вона доконано вчителювала у школі, але завжди знаходила час на малювання. Недоконано розвиваючи свій талант, вона створила унікальний стиль малювання, який вражає своїм колоритом і витонченістю. Доконано відтворюючи на своїх полотнах казкових персонажів, вона надавала їм неповторну індивідуальність та наділяла елементами реальності. Недоконано удосконалюючи свій творчий процес, Марія Приймаченко віддавала перевагу малюванню на простих матеріалах, таких як бумага, картон та стіни свого будинку. Доконано експериментуючи з різними техніками, вона створювала шедеври, які дотепно і красиво відображали українську культуру та народні звичаї. Недоконано виконуючи свої роботи, Марія Приймаченко залишила по собі незабутні враження та стала однією з найяскравіших представників українського народного мистецтва.