Предмет: Биология, автор: ivashchenkomarina745

БУДЬ ЛАСКА, ДАЮ 50 БАЛІВ!!2.Подорожанин, що заблукав, зазвичай ухиляється вліво. Однак у людей, які краще володіють лівою рукою, спостерігається зворотне — вони «кружляють вправо». Чому так відбувається?​

Ответы

Автор ответа: 1tsTwo
1

Ответ:

Объяснение:

Це явище називається «Синдром заблукання в лісі» або «Синдром заблукання на морі». Дослідження показують, що люди, які краще володіють лівою рукою, частіше виявляють схильність до орієнтації вправо. Це пов'язано з функціональною організацією мозку, в якому ліва півкуля керує правою частиною тіла, а права півкуля - лівою частиною тіла.

Коли людина заблукає, мозок намагається визначити оптимальний шлях для повернення назад. У людей, які краще володіють лівою рукою, ліва півкуля мозку більш активна, що може впливати на їх сприйняття інформації та орієнтацію в просторі. Як наслідок, вони можуть мати тенденцію повертатися вправо, коли заблукали.

Таким чином, існує зв'язок між гемісферною специфічністю мозку і схильністю до заблукання в лісі або на морі. Однак, слід зазначити, що це явище не є універсальним і не відбувається у всіх людей, котрі краще володіють лівою рукою.

Автор ответа: Maria19081989
1

Ответ:Коли людина заблукає, мозок намагається визначити оптимальний шлях для повернення назад. У людей, які краще володіють лівою рукою, ліва півкуля мозку більш активна, що може впливати на їх сприйняття інформації та орієнтацію в просторі. Як наслідок, вони можуть мати тенденцію повертатися вправо, коли заблукали.

Таким чином, існує зв'язок між гемісферною специфічністю мозку і схильністю до заблукання в лісі або на морі. Однак, слід зазначити, що це явище не є універсальним і не відбувається у всіх людей, котрі краще володіють лівою рукою.

Объяснение:

Интересные вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: burulajsujunbaeva
Предмет: Математика, автор: tormyshovaa