Предмет: Математика, автор: avolosina942

4. Розв’яжи задачу.
5 шоколадних тортів коштують 1800 грн. Яка вартість трьох бісквітних
тортів, якщо їх ціна вдвічі менша?



5. Розв’яжи рівняння.
y : 6 = 324 ∙ 5

Ответы

Автор ответа: nozomu
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4Позначимо вартість одного шоколадного торту як x грн, тоді з умови маємо:

5x = 1800 грн

x = 360 грн

Тому вартість одного бісквітного торту дорівнює 360 грн / 2 = 180 грн.

Для знаходження вартості трьох бісквітних тортів множимо вартість одного торту на кількість тортів:

3 * 180 грн = 540 грн

Отже, вартість трьох бісквітних тортів становить 540 грн.
5 Почнемо з розв'язання правої частини рівняння:

324 * 5 = 1620

Тепер замінимо праву частину рівняння на отримане значення 1620:

y / 6 = 1620

Щоб знайти значення y, потрібно помножити обидві сторони на 6:

y = 6 * 1620

y = 9720

Отже, розв'язання рівняння є:

y = 9720.


Интересные вопросы
Предмет: Математика, автор: toriol09