Предмет: Математика,
автор: katushagalangiu
5. Розв'яжи задачу. 3а 9 кг печива заплатили 72 грн. один кілограм цукерок на 2 грн дорожчий, ніж один кілограм печива. Скільки треба заплатити за 6 кг цукерок?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
60 грн
Пошаговое объяснение:
спочатку треба дізнатися скільки коштує 1 кг печива: 72/9=8. за умовою, 1кг цукерок на 2 грн дорожчий. 8+2=10. І 6*10=60 грн
Интересные вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kirilkataev56
Предмет: Математика,
автор: marinabakai12
Предмет: Українська мова,
автор: weather777
Предмет: Математика,
автор: Marikali
Предмет: История,
автор: kamola5515