Предмет: Математика,
автор: abobus0
За 2,4 кг цукерок заплатили 126,72 грн. Скільки гривень треба заплатити за 5,2 кг таких цукерок?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Покрокове пояснення:
Спосіб 1
1) 126,72:2,4 = 52,8 кг - важить 1кг цукерок
2) 5,2 × 52,8 = 274,56грн - заплатили за 5,2кг
Спосіб 2.( через пропорцію)
2,4кг - 126,72грн
5.2кг - х грн
2,4: 5.2 = 126,72: х
х= 5,2 ×126,72 : 2,4 = 274,56грн
Автор ответа:
1
Ответ:
274.56
Пошаговое объяснение:
1)126.72:2.4=52.8(кг)- за 1 кг
2)52.8*5.2=274.56(кг)
Интересные вопросы
Предмет: Биология,
автор: gdhwqvj5pk
Предмет: Литература,
автор: nericochet09
Предмет: Математика,
автор: kamilatukenova2012
Предмет: Окружающий мир,
автор: timur20030511
Предмет: История,
автор: varya7774