Предмет: Математика,
автор: druzkevicveronika
Мити купила 2.8 кг апельсин по 48.5 грн за кілограм та 1.5 кг цукерок по 57.6 грн за кілограм за який продукт мати заплатила більше і на скільки
lianalio551:
Мати більше всього заплатила за апельсини
Ответы
Автор ответа:
1
Пошаговое объяснение:
1) 2,8 * 48,5 = 135,8 (грн) - заплатила мама за апельсины
2) 1,5 * 57,6 = 86,4 (грн) - заплатила мама за конфеты
3) 135,8 - 86,4 = 49,4 (грн) - больше заплатила мама за апельсины
Интересные вопросы
Предмет: География,
автор: olegipatov04
Предмет: Немецкий язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: lebedevarsen061
Предмет: Алгебра,
автор: ludikfrancuk
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: muhitdinovaj