Предмет: Математика,
автор: oleszholudenko
пжжжжжжжжжжжжж!!!
мені дуже потрубно
Один кілограм цукерок дорожчий за кілограм печива на 78 грн. За 2 кг цукерок заплатили стільки, скільки за 3 кг печива. Скільки коштує 1 кг цукерок?
Виберіть одну відповідь:
234 грн
93,6 грн
156 грн
200 грн
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
правильна відповідь 234
oleszholudenko:
и это
Автор ответа:
2
Ответ:
234 грн
Пошаговое объяснение:
Стоимость 1 кг конфет = х грн
Стоимость 1 кг печенья = у грн
{х - у = 78
{2х = 3у
{х = 78 + у
{2х - 3у = 0
1)
2х - 3у = 0
2(78 + у) - 3у = 0
156 + 2у - 3у = 0
2у - 3у = 0 - 156
-у = -156
у = 156
2)
х = 78 + у
х = 78 + 156
х = 234
Стоимость 1 кг конфет = (х) = 234 грн
Интересные вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: valeriaageenko09
Предмет: Биология,
автор: nikita2008garena
Предмет: Українська мова,
автор: defuger
Предмет: Биология,
автор: alexandralaguta
Предмет: Математика,
автор: sobirovjavohir95