Предмет: Математика,
автор: pogftj
Тарілка коштує на 20 грн дорожче за чашку. Скільки коштує набір(у грн), що складається з однієї чашки і однієї тарілки, якщо за 3 тарілки заплатили на 240 грн більше, ніж за 2 чашки?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь: 380 грн
Покрокове пояснення: Нехай тарілка х, а чашка у. Тоді у + 20 = х, 2у + 240 = 3х. Маємо систему рівнянь:
Від другого рівняння віднісаємо перше. Отримаємо:
x = 200
Отже тарілка коштує 200 грн, а чашка - 180 грн. Набір коштує (200 + 180 = ) 380 грн
pogftj:
можно короче?
Интересные вопросы
Предмет: География,
автор: olhovskapolina2
Предмет: Информатика,
автор: karinamalinka1412
Предмет: История,
автор: rostislav2208ua
Предмет: География,
автор: arsikvinter