Предмет: Математика,
автор: Аноним
за 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 326 грн.Скільки коштує кілограм печива і скільки коштує кілограм цукерок,якщо цукерки дорожчі за печиво на 42 грн?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
1 кг печива = 40 грн
1 кг цукерок = 82 грн
Пошаговое объяснение:
уявимо, що печиво = х , тоді цукерки = 42 + х
рівняння:
2х + 3*(42 + х) = 326
2х + 126 + 3х = 326
2х + 3х = 326 -126
5х = 200
х = 200 : 5
х = 40
тобто 1 кг печива коштує 40 грн, і з цього 1 кг цукерок коштує 40 + 42 = 82 грн
Интересные вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: androsiuktonia2012
Предмет: Математика,
автор: xspro228
Предмет: Литература,
автор: werdix
Предмет: Литература,
автор: Fytgfgf
Предмет: Русский язык,
автор: KinoSoft