Предмет: Математика,
автор: malakhov28
помогите сделать задачу по математике но ответ не 25,3 грн вот сама задача
Купили 2 кг цукерок по 35,7 грн за 1 кг і 5 кг печива. За печиво
заплатили на 55,1 грн більше, ніж за цукерки. Скільки коштує
1 кг печива?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1) 35,7*2=71,4(грн) за два кілограма цукерок.
2)71,4-55,1=16,3(грн) за один кілограм печива
Відповідь:16,3 грн
malakhov28:
неа не правильно там написано то что на 55,1 грн больше чем конфеты значит нужно их прибавить
Интересные вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: dalv20009
Предмет: Математика,
автор: armenh087
Предмет: История,
автор: dmitrok212
Предмет: Українська мова,
автор: myraxamarko
Предмет: Математика,
автор: Sanekplotnikov2007