Предмет: Математика,
автор: 92920
За 1,8 кг печива заплатили 90,72 грн. Скільки гривен треба заплатити за 4,5 кг такого печива срочноз умовою
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
226,8 потрібно заплатити за 4,5 кг
1) 90,72 : 1,8 = 50,4
2) 50,4 • 4,5 = 226,8 (грн)
Якщо можна, позначте як краща відповідь. Дякую.
Покрокове пояснення:
92920:
=)
Автор ответа:
2
Ответ:
Спочатку знайдемо ціну за 1 кг печива:
90,72 грн / 1,8 кг = 50,4 грн/кг
Тепер можна використати цю ціну для розрахунку вартості 4,5 кг печива:
4,5 кг * 50,4 грн/кг = 226,8 грн
Отже, треба заплатити 226,8 грн за 4,5 кг печива.
Интересные вопросы
Предмет: География,
автор: d99634122
Предмет: Литература,
автор: akunovjanat
Предмет: Музыка,
автор: maksimka5657
Предмет: Математика,
автор: lizo4ka1303
Предмет: Математика,
автор: albinabay2