Предмет: Математика, автор: 92920

За 1,8 кг печива заплатили 90,72 грн. Скільки гривен треба заплатити за 4,5 кг такого печива срочноз умовою

Ответы

Автор ответа: kalashnikova786
1

Відповідь:

226,8 потрібно заплатити за 4,5 кг

1) 90,72 : 1,8 = 50,4

2) 50,4 • 4,5 = 226,8 (грн)

Якщо можна, позначте як краща відповідь. Дякую.

Покрокове пояснення:


92920: =)
kalashnikova786: :)
Автор ответа: rop156313
2

Ответ:

Спочатку знайдемо ціну за 1 кг печива:

90,72 грн / 1,8 кг = 50,4 грн/кг

Тепер можна використати цю ціну для розрахунку вартості 4,5 кг печива:

4,5 кг * 50,4 грн/кг = 226,8 грн

Отже, треба заплатити 226,8 грн за 4,5 кг печива.

Интересные вопросы
Предмет: Литература, автор: akunovjanat