Предмет: Математика,
автор: boryskukhlyk
Купили 2кг цукеток по 35,7 грн за 1кг і 5 кг печива. За печиво заплатили на 55,1 грн більше, ніж за цукерки. Скільки коштує 1кг печива?
Ответы
Автор ответа:
0
Пошаговое объяснение:
можно лучший ответ пжпжжпжп
Приложения:

Интересные вопросы