Предмет: Математика,
автор: krinitskayanastya
Ціна 1 кг бананів на 4,2 грн більша, ніж ціна 1 кг апельсинів. За 3 кг бананів і 2. 4 кг апельсинів заплатили 124,6 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів?
ПЛИЗ СРОЧНО ХЕЛП
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 20 грн. 74 коп.
Пошаговое объяснение: Розвязання див. нижче.
Приложения:

Интересные вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: annaaivazianka
Предмет: Алгебра,
автор: aleksandrleksin628
Предмет: Українська мова,
автор: pupil1222
Предмет: Геометрия,
автор: Foxlocin
Предмет: Другие предметы,
автор: sargsyan20060825