Предмет: Математика,
автор: karmone90
Купили 1, 6 кг печива по 17,8 грн за кілограм і 2,1 кг цукерок по 21, 9 грн за
кілограм. Яку здачу має отримати покупець з купюри у 100 грн?срочно!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 17,8*1,6=28,48(грн) - за печиво
21,9*2,1=45,99(грн) - за цукерки
28,48+45,99=74,47(грн) - за все
100-74,47=25,53(грн) - здача
Відповідь: покупець має отримати 25,53грн здачі.
Пошаговое объяснение: вроде так, поставь пж коронку.
Интересные вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: suslenkoana45
Предмет: Химия,
автор: sofiaklepac99
Предмет: Физика,
автор: Katja5689
Предмет: Математика,
автор: elizavetasuprunova26