Предмет: Математика,
автор: Аноним
один покупець заплатив 48 грн за 3м тканини а другий
купив такої ж тканини на 80 грн скильки метрів тканини
купив другий покупець будьласска можна табличуку
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Перший покупець купив 3 м тканини за 48 грн, тому ціна за 1 м тканини для нього складає:
48 грн / 3 м = 16 грн/м
Другий покупець купив таку ж тканину за 80 грн. Щоб знайти ціну за 1 м тканини для нього, потрібно розділити ціну на кількість метрів:
80 грн / x м = ціна за 1 м тканини
Знайдемо значення x:
x = 80 грн / (ціна за 1 м тканини)
Оскільки ціна за 1 м тканини у другого покупця така ж, як і у першого, тобто 16 грн/м, то:
x = 80 грн / 16 грн/м = 5 м
Отже, другий покупець купив 5 м тканини.
Пошаговое объяснение:
Автор ответа:
3
1)48грн:3=16(грн) - один м тканини;
2)80грн:16=5(м) - купив другий покупець;
Відповідь:5 метрів тканини купив другий покупець.
Интересные вопросы
Предмет: Українська література,
автор: nikichanbel
Предмет: Математика,
автор: kairatbekomurzakov
Предмет: История,
автор: mariashevchenko08022
Предмет: Математика,
автор: nikitos6098
Предмет: Русский язык,
автор: Keit135