Предмет: Українська література, автор: valkovdasha

Написати твір-роздум "моє ставлення до постаті Тараса Шевченка"

Ответы

Автор ответа: nazarzolochiv2
0

Відповідь:Тарас Шевченко - видатний український поет, художник і громадський діяч. Моє ставлення до нього можна висловити наступним чином.

Перш за все, я віддаю належне Тарасу Шевченку за його значний внесок у розвиток української культури та літератури. Він був одним з перших українських поетів, який писав свої твори рідною мовою, українською, на противагу російській чи польській, які домінували в літературі того часу. Шевченко був національним героєм для багатьох українців, які черпали натхнення в його творчості.

По-друге, я вважаю, що Тарас Шевченко був сильною і незламною людиною. Він не лише боровся за українську національну свободу, але й критикував соціальну нерівність та зневагу до людей в українському суспільстві. Він був громадським діячем, який працював для народу, незважаючи на різні перешкоди.

Нарешті, я вважаю, що Тарас Шевченко залишається вічним символом української свободи і незалежності. Його твори про боротьбу за національну гідність і права українців живі й сьогодні та надихають нас рухатися вперед, щоб вибороти свободу і незалежність для нашої країни.

Тому моє ставлення до людини Тараса Шевченка викликає глибоку повагу і захоплення. Його творчість, його боротьба і його внесок у розвиток України.

Пояснення:

Интересные вопросы
Предмет: Литература, автор: sofiaandriyenko2001