Предмет: Математика,
автор: kashubamd
написати свою задачу у формі рівняння срочно пжпж
Ответы
Автор ответа:
1
Задача: Якщо вартість 6 яблук та 3 апельсинів становить 75 грн, а вартість 4 яблук та 6 апельсинів становить 84 грн, то скільки коштує один яблук та один апельсин?
Рівняння:
6x + 3y = 75
4x + 6y = 84
де x - вартість одного яблука, а y - вартість одного апельсина.
Автор ответа:
0
6х-3у(-23у+3,6х)-10=19,6х
Так?
Так?
Интересные вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: alinaen
Предмет: История,
автор: mariiym
Предмет: Литература,
автор: artur999901
Предмет: Українська література,
автор: rusabelasove
Предмет: Биология,
автор: milenasavcenko08