Предмет: Математика,
автор: mob270420
У магазині купили 2,6 кг вишень та 4,5 кг слив. За всю покупку заплатили 110 грн. Скільки коштує 1 кг вишень, якщо 1 кг слив коштує 12,6 грн?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Приложения:

Интересные вопросы
Предмет: Литература,
автор: kiralipatova10
Предмет: Алгебра,
автор: kraliaviktor61
Предмет: Английский язык,
автор: satylganovakaliza9
Предмет: Право,
автор: VOVCHIKDRUZHOK
Предмет: Английский язык,
автор: zakfr