Предмет: Математика,
автор: dv2006443
№ 1 Було куплено 2 кг цукерок одного виду по 64 грн за кілограм, 4 кг цукерок другого виду по 82 грн і ще 3 кг цукерок третього виду. Середня ціна куплених цукерок становила 88 грн за кілограм. Скільки коштував кілограм цукерок третього виду?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Позначимо ціну кілограма цукерок третього виду як х. Тоді маємо:
2 кг * 64 грн/kg + 4 кг * 82 грн/kg + 3 кг * х = (2 + 4 + 3) кг * 88 грн/kg
128 грн + 328 грн + 3х = 792 грн
456 грн + 3х = 792 грн
3х = 336 грн
х = 112 грн/kg
Отже, кілограм цукерок третього виду коштував 112 грн.
Интересные вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: KseniaKlepinina
Предмет: Алгебра,
автор: omondimon731
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sotel8510
Предмет: Математика,
автор: alfacentavro000beta
Предмет: Математика,
автор: aliapan49