Предмет: Математика,
автор: syperpyps10
Марійка Купила 4 кг цукерок одного виду по 54 грн за кілограм а другого виду цукерок купила 2 кг. Середня ціна куплених цукерок 56грн за кілограм. Скільки коштував кілограм цукерок другого виду?Даю 25 баллов
Ответы
Автор ответа:
0
Доброго ранку!
Нехай х - ціна за кг другого виду, звідси:
(54 + 2х) : 2 = 56
54 + 2х = 56 * 2
54 + 2х = 112
2х = 112 - 54
2х = 58
х = 58 : 2
х = 29
Відповідь: 29 грн коштував кілограм цукерок другого виду.
Интересные вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: n08761295
Предмет: Математика,
автор: reshkakiro
Предмет: Геометрия,
автор: a42277737
Предмет: Химия,
автор: maxuus