Предмет: Математика, автор: syperpyps10

Марійка Купила 4 кг цукерок одного виду по 54 грн за кілограм а другого виду цукерок купила 2 кг. Середня ціна куплених цукерок 56грн за кілограм. Скільки коштував кілограм цукерок другого виду?Даю 25 баллов

Ответы

Автор ответа: nazarrcher
0

Доброго ранку!

Нехай х - ціна за кг другого виду, звідси:

(54 + 2х) : 2 = 56

54 + 2х = 56 * 2

54 + 2х = 112

2х = 112 - 54

2х = 58

х = 58 : 2

х = 29

Відповідь: 29 грн коштував кілограм цукерок другого виду.

Интересные вопросы