Предмет: Другие предметы, автор: blosenkooleksandra

Мистці та літературна твори з фінансовим змістом про Буратіно.

Ответы

Автор ответа: JuliaSedykh
3

Ответ:

Буратіно - це ляльковий персонаж з італійської казки "Пригоди Буратіно" Карло Коллоді. Його історія про те, як він хотів стати реальним хлопчиком, але був обманутий лисом, який обміняв його золоту монету на дерев'янну монету, стала популярною в усьому світі.

Є кілька мистецьких і літературних творів, які мають фінансовий зміст про Буратіно:

1. Роман "Буратіно" (1961) російського письменника Александра Твардовського. У цій книзі розповідається історія Буратіно як робота, який працює на фабриці, і про його боротьбу з бюрократією і соціальною несправедливістю.

2. Мюзикл "Буратіно" (1975) відомого радянського композитора Едуарда Колмановського. У мюзиклі розповідається історія Буратіно як ляльки, який хоче стати реальним хлопчиком і для цього він мандрує світом, збирає скарби і виконує різні завдання.

3. Комедійна вистава "Буратіно-2" (1984) відомого російського драматурга Олексія Толстого. У виставі розповідається про те, як Буратіно стає багатим і успішним бізнесменом, але потім він збанкрутує і втрачає все своє багатство.

У всіх цих творах Буратіно стає символом мрії про багатство і успіх, але також і про те, як необережність та легковажність можуть привести до великих проблем і втрати всього, що було нажито.

Объяснение:

можно кращу відповідь?

Интересные вопросы
Предмет: Русский язык, автор: egorkustov03030
Указать цифры, на месте которых должна стоять запятая
1. В повести «Ночь перед Рождеством» (1) Гоголь сравнивает черта с кухмистером (2)который (3)надевши колпак (4)и (5)встав перед очагом (6)поджаривал грешников (7)с таким удовольствием (8)с каким обыкновенно баба жарит на Рождество колбасу.
2. Язык «Мертвых душ»(1) авторские словечки(2)и обороты (3)авторская ирония(4) ум(5) и мастерство наблюдателя – наслаждение для читателя-гурмана.
3. Поэма полна массой мелочей(1) как изысканное блюдо(2) полно разных оттенков вкуса(3) Гоголь не спешит с его приготовлением (4)и(5) если читатель не будет торопиться(6) то вполне может разобраться в тонкостях авторского рецепта.
4. Другие писатели чаще всего использовали гастрономическую метафору для выражения насмешки (1)пренебрежения (2)или даже презрения (3)как будто бы все (4)что связано с пищей(5) грубо(6) и бездуховно(7) и в высоком смысле к литературе неприменимо.
5. Истинный хлебосол (1)воспитанный щедрой землей полтавщины (2)в своих книгах (3)писатель дает волю гастрономической страсти(4) и кормит читателя (5)описаниями обедов(6) и блюд (7)способных порой(8) как выразился сам Гоголь (9)«произвести на три дня слюнотечение у самого отъявленного обжоры».