Предмет: Математика, автор: mosurasona10

Сашко купив сім олівців за 6 гривень, 23 коп.є, а Іра купила такі самі 9 олівців за 7 грн 74 коп. Хто вигідніше здійснив покупку? ПОШАГОВО з відповіддю
СРОЧНО ​

Ответы

Автор ответа: temnovartem2009
0

Пошаговое объяснение:

6,23÷7=0,89 (Сашко, за один олівець)

7,74÷9=0,86 (Іра, за один олівець)

Відповідь: олівець Іри коштує 86 коп. за штуку, а олівець Сашка коштує 89 коп. за штуку. Тому Іра здійснила вигіднішу покупку.

Интересные вопросы
Предмет: Химия, автор: ulanovicviktoria33
Предмет: Математика, автор: Nibbler89