Предмет: Математика,
автор: sofiya210811
Відповідь. 7. На ринку мама придбала 3 кг картоплі, за ціною 16 грн за 1 кг, та 4 кг моркви. Яка цiна моркви, якщо в середньому 1 кг овочів коштує 20 грн?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Давайте розв'яжемо цю задачу.
1. Знайдемо загальну масу овочів, яку купила мама:
- 3 кг картоплі + 4 кг моркви = 7 кг овочів
2. Знайдемо загальну вартість цих овочів в середньому за 1 кг:
- Загальна вартість = 7 кг * 20 грн/кг = 140 грн
3. Зараз ми знаємо загальну вартість овочів (140 грн). Знайти ціну моркви можлим, розділивши цю суму на загальну масу моркви (4 кг):
- Ціна моркви = Загальна вартість / Маса моркви
- Ціна моркви = 140 грн / 4 кг = 35 грн/кг
Отже, ціна моркви становить 35 грн за 1 кг.
Пошаговое объяснение:
Интересные вопросы
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: LizaLiza5139
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: RomkaTV8187
Предмет: История,
автор: mishakochkin8309
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: kirillbaura77