Предмет: Українська література, автор: Katja5689

Написати твір на тему: "Суспільно - побутові пісні".​

Ответы

Автор ответа: iceromen
2

Суспільно-побутові пісні – це невід'ємна частина нашої культури, яка відображає наше життя, наші звичаї та традиції. Ці пісні звучать на святкових заходах, родинних святкуваннях, весіллях та інших важливих подіях. Вони несуть в собі дух народу, його радість, сум та надію.

Українські суспільно-побутові пісні мають багату історію та глибокий зміст. Вони розповідають про працю на полі, про кохання та розлуку, про війну та мир. Ці пісні є своєрідним відображенням нашого народного життя, його радощів та турбот.

Суспільно-побутові пісні виконуються як сольно, так і в колективі. Вони зберігаються в народній пам'яті вже століттями і передаються з покоління в покоління. Ці пісні є символом нашої національної самосвідомості та культурної спадщини.

Кожна суспільно-побутова пісня має свою особливу мелодію та текст, які відображають нашу народну мудрість та почуття. Вони здатні змусити серце затанцювати, заплакати або заспівати разом з усіма. Ці пісні є нашим народним скарбом, який треба берегти та передавати майбутнім поколінням.

Суспільно-побутові пісні є важливою частиною нашої культури. Вони не тільки розважають нас, але й надають нам силу та натхнення у важкі моменти. Вони є своєрідним зв'язком між минулим, сучасним та майбутнім. Тому, давайте цінувати та шанувати наші суспільно-побутові пісні, бо вони є невід'ємною частиною нашого народу та нашої ідентичності.

Интересные вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: kumalala364
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ongarbaikyzyaizere
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
2. Прочитайте текст, определите его тему и основную мысль.

С самого раннего детства я больше всего на свете любил море. Я зави-
довал каждому матросу, отправлявшемуся в дальнее плавание. По целым
часам я простаивал на морском берегу и, не отрывая глаз, рассматривал
корабли, проходившие мимо.
Моим родителям это очень не нравилось. Отец, старый, больной человек,
хотел, чтобы я сделался важкным чиновником, служил в королевском суде
и получал большое жалованье. Но я мечтал о морских путешествиях. Мне
казалось величайшим счастьем скитаться по морям и океанам.
Отец догадывался, что у меня на уме. Однажды он позвал меня к себе
и сердито сказал:
Я знаю: ты хочешь бежать из родного дома. Это безумно. Ты должен
остаться. Если ты останешься, я буду тебе добрым отцом, но горе тебе, если
ты убежишь.
Мне стало жаль старика, я твёрдо решил остаться в родительском доме.
Но увы! прошло несколько дней, и от моих добрых намерений ничего
не осталось. Меня опять потянуло к морским берегам. Мне стали сниться
мачты, волны, паруса, чайки, неизвестные страны, огни маяков.
Через две-три недели после моего разговора с отцом я всё же решил убежать.
(По Д. Дефо )
Срочно!​
Предмет: Қазақ тiлi, автор: perizatoraz007