Предмет: Українська мова, автор: fadeevae214

сделать письменый переказ пес. Шерсть у нього кудлата, кош- мата і патлата. За спиною Лиско за жди тягає силу-силенну реп'яхів. По тому, що на шерсть начіпляєть я, можна вгадати, де пес був.Кіт Тигрик з'явився в бабусі після того, як пропала десь стара ішка. Ніхто не радів кошеняті ак, як Лиско. Пес стрибав, скакав, вибрикував з радо ців. Він не тільки гавкав, а й скавучав, сквавулів, скім- ів, ще й повискував. А хвостом метлюхав так, що той мало не відірвався.
Тигриком кошеня назвали не випадково, а свідомо. Воно було руде, смугасте й зовсім не лагідне, а люте. Ікось Лиско відштовхнув Тигрика від миски з молоком. Кошеня розсердилося, розгнівалося, роздратувалося. Воно
аїжачилося, розпушило хвіст і дряпонуло пса по морді. Та ця сварка не призвела до ворогування між Лиском Тигриком. Вони не сварилися, а дружили.
З чого почалася їхня дружба, невідомо. Можливо, від- оді, як сусідський собака напав на Тигрика, а Лиско йо- о захистив і прогнав того пса з двору. А може, тоді, як Сигрик відступив Лискові смажене куряче крильце. Проте ружба між ними з кожним днем міцніла

Ответы

Автор ответа: clohuk15
1
У песика Лиска була кудлата, кошмата і пушиста шерсть. Завдяки сили-силенній реп'яхів, яку він тягав за собою, на його спині завжди був легкий хаос. Спільно з реп'яхами на шерсть намагався влізти кіт Тигрик. Таким чином, знаючи, де пес був, можна було вгадати, оскільки на його шерсть завжди щось "прилипало".

Коли кошеня Тигрик з'явилося в бабусі, це сталося після того, як зникла їхня стара кішка. Та ніхто з дому не виявив особливої радості з приходом кошеня, окрім Лиска. Пес був вельми радісним і нестримним від щастя. Він не тільки гавкав, а й видає різні звуки і вигукує. А його хвіст рухався так швидко, що він майже відірвав його.

Кошеня назвали Тигриком, і це було не випадково. Воно було руде, смугасте і виявилося досить ворожим і агресивним. Одного разу Лиско відштовхнув Тигрика від миски з молоком, і це спричинило конфлікт. Тигрик зробився ще більш роздратованим, і відбулася коротка сварка між ними. Проте ця сварка не призвела до ворогування, а навпаки, вони стали друзями.

Точний початок їхньої дружби невідомий. Можливо, це сталося в момент, коли Лиско захистив Тигрика від нападу сусідського собаки. Або можливо, коли Тигрик відступив Лискові своє смажене куряче крильце. Незалежно від причин, їхня дружба з кожним днем ставала все міцнішою.
Интересные вопросы
Предмет: Геометрия, автор: alisesxx
Предмет: Українська література, автор: katrinandersonn7429
1. Чому Ява та Павлуша вирішили стати тореадорами? За повістю Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки»


а) бо мріяли обрати цю професію в майбутньому;


б) на спір;


в) бо мріяли, щоб їх показували по телевізору та усі їх знали.


2. За жанром твір В.Нестайка «Тореадори з Васюківки …


а) авторське оповідання;


б) фантастична казка;


в) пригодницька повість.


3. Чи були у героїв твору Всеволода Нестайка прототипи?


а) так, автор на рибалці побачив дивакуватих мрійників;


б) ні, автор їх вигадав;


в) так, автор написав про себе та свого друга у дитинстві.


4. Хто ганяв Яву та Павлушу та баштані?


а) жителі Васюківки;


б) батьки розбишак;


в) дід баштанник.


5. В кого гралися хлопці на баштані?


а) у космонавтів;


б) у тореадорів;


в) у єгипетських фараонів.


6. Хто розповів Сергію та Митьку про страшне чудовисько з озера?


а) Гнат Діденко (вуличний музика)


б) бабуся Митька;


в) Василь Трош (сільський хлопчина).


7. Як називали у селі бабусю Митька?


а) Демидівна;


б) Дмитрівна;


в) Степанівна.


8. Чому, за словами Василя, село називалося Юрківкою?


а) бо переважна більшість жителів мала ім’я Юрій;


б) бо першого жителя селища звали саме Юрко;


в) бо тут мешкає чудовисько Юрського періоду.


9. Продовжте речення.


Головний герой — це…


Продовжте речення.


Казка-притча — це…


10. «.Написати твір-мініатюру 10-15 речень «Моє ставлення до Сергія я Митька» з оповідання Я.Стельмаха «Митькозавр з Юрківки….»
Предмет: Алгебра, автор: abdr16
Предмет: Математика, автор: Ketimi