Предмет: Математика,
автор: plecunkatrin
для шкільної майстерні закупили 250 метра тасьми по 9грн за метр і 180 метрів тасьми по 7грн за метр .Яка вартість усієї покупки?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
3510
Покрокове пояснення:
1)250*9=2250- вартість тасьми по 9 грн
2)180*7=1260-вартість тасьми по 7 грн
3)2250+1260=3510
Интересные вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: myltsevaalina
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: pon83099
Предмет: Математика,
автор: h70440794
Предмет: Математика,
автор: savrancuktatana
Предмет: Информатика,
автор: iliamikrukovuuu