Предмет: Математика,
автор: tatianamandrykina073
. В магазин закупили 34 кг огірків і 58 кг капусти, заплативши за покупку 4070 грн. Скільки коштує 1 кг огірків, якщо 1 кг капусти коштує 18 грн?
Ответы
Автор ответа:
2
Пошаговое объяснение:
1) 18 × 58 =1044 (грн) заплатили за 58 кг. капусти
2) 4070- 1044= 3026(грн) заплатили за 36 кг. огірків
3) 3026 : 34 = 89 (грн.)заплатили за 1 кг. огірків
відповідь : за 1 кілограм огірків заплатили 89 гривні
Интересные вопросы
Предмет: Кыргыз тили,
автор: luser0284
Предмет: Математика,
автор: tanatokajcuk
Предмет: География,
автор: maksimmilivvi
Предмет: Математика,
автор: zykinakatya8
Предмет: Литература,
автор: girl6513