Предмет: Математика, автор: Max19072009

Даю 30 БАЛІВ ЗА ЗАДАЧУ 4 КЛАС!
Єва купила 5 кг помідорів по 3 грн за кілограм. Вона також купила 5 кг цибулі.

Якщо за всю покупку вона заплатила 25 грн, то яка вартість 1 кг цибулі?

Ответы

Автор ответа: vasilisabalaban2
0

5 кг помідорів * 3 грн/кг = 15 грн.

За весь покупку вона заплатила 25 грн. Тепер можемо визначити, скільки коштувала цибуля:

25 грн (вартість всього) - 15 грн (вартість помідорів) = 10 грн.

Ціна 5 кг цибулі дорівнює 10 грн, а ціну за 1 кг цибулі можна знайти, поділивши цю суму на 5 кг:

10 грн / 5 кг = 2 грн/кг.

Отже, вартість 1 кг цибулі - 2 грн.
Автор ответа: poluskuklina
1

Ответ:

1) 5•3=15 (грн) - за помідори

2) 25-15=10 (грн) - за 5 кг цибулі

3) 5:10=2 (грн)

Відповідь: за 1 кг цибулі Єва заплатила 2 гривні.

Пошаговое объяснение:

зверху

Интересные вопросы
Предмет: Українська мова, автор: irynaharmatiuk