Предмет: Математика,
автор: Max19072009
ДАЮ 30 БАЛІВ ЗА ЗАДАЧУ 4 КЛАС!!!Ліза заплатила 24 грн за 1 кг винограду та 4
кг апельсинів.
Якщо 1 кг винограду коштував 4 грн, то скільки коштував 1 кг апельсинів?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Вартість 1 кг винограду = 4 грн
Вартість 1 кг винограду + 4 кг апельсинів = 24 грн
Нехай x - вартість 1 кг апельсинів.
Тоді для розв'язання цієї задачі:
4 + 4x = 24
Розв'яжемо рівняння:
4x = 24 - 4
4x = 20
x = 20/4
x = 5
Отже, вартість 1 кг апельсинів дорівнює 5 грн.
Интересные вопросы
Предмет: Українська література,
автор: allianovmyron9
Предмет: История,
автор: Liliyaliliya451
Предмет: Русский язык,
автор: alesyabalyunova
Предмет: Биология,
автор: Аноним