Предмет: Математика,
автор: Max19072009
ЗАДАЧА 4 КЛАС!!! 30 БАЛІВ!
Світлана купила 5 кг капусти і 10 кг картоплі. Вона сплатила 10 грн загалом.
Якщо 1 кг капусти коштує 60 коп, то скільки коштує 1 кг картоплі?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: ссс
Пошаговое объяснение:
1) 60 × 5 = 300 (коп) - коштує 6кг капусти
2) 10 × 100 = 1000 (коп) *я просто перевів, тому що так зручно*
3) 1000 - 300 = 700 (коп) - коштує 10кг картоплі
4) 700 ÷ 10 = 70 (коп) - коштує 1кг картоплі
Відповідь: 1кг картоплі коштує 70 коп.
Интересные вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: user587267
Предмет: Українська література,
автор: bf6yqcskhk
Предмет: Русский язык,
автор: YuraTerekhov3911
Предмет: Русский язык,
автор: kukudash777