Предмет: Математика, автор: MeggyGame

За два кілограми бананів заплатили 97 грн Скільки треба заплатити за 5 кг таких бананів? Дам 40 балів!!!​

Ответы

Автор ответа: natalia1997ms
2

Ответ:

242.5

Пошаговое объяснение:

1 вариант

2 кг - 97 грн

1кг=97/2= 48.5 грн

5кг=48.5*5=242.5 грн

2 вариант

х- столько надо заплатить за 5 кг

составим пропорцию

2-97

5-х

х=5*97/2=242.5 грн


foksis123rs: рил кот учёный
MeggyGame: Ага
MeggyGame: Великий учений Никола Тесла
Автор ответа: iramazurk
0

Ответ:

242,5 грн

Пошаговое объяснение:

1) 97 : 2 = 48,5 (грн) - стоимость 1 кг бананов

2) 48,5 * 5 = 242,5 (грн) - стоимость 5 кг бананов

Интересные вопросы
Предмет: Литература, автор: litvin8872
Срочно ОЧЕНЬ СИЛЬНО НУЖНО ДАЮ 100 балов
Порівняйте два плани: детального та стислого переказів пода- ного у вправі 99 тексту.
У який спосіб змінено пункти плану детального переказу? Які пункти плану випущено, якi об'єднано, які переформульовано? З якою метою? План детального переказу 1. Вершник спинив коня перед струмком. П. Микола розпакував речі. ш. Приготування страви. 1. Козак набрав зі струмка води, вси- пав борошна. II. Приготування страви. 1. Вимішування крутого тіста в ка занку з водою. 2. Вимішування крутого тіста. 2. Перетирання тіста з борошном. 3. Перетирання тіста разом із борош- 3. Кульки зварено та зсипано в миску. HOM. 4. Засипання борошняних кульок в окрiп. 5. Борошняні кульки в мисці зварено. План стислого переказу IV. Вогнище у степу. 1. Хлопчик підготував усе для вог- ниша. 2. Микола сам заклав паливо й запа- ЛИВ ВОГОНЬ. 1. Зупинка у степу. III. Під казанком запалало вогнище.
Предмет: Українська мова, автор: 1sausage
Предмет: Математика, автор: wartexx
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Аноним