Предмет: Математика,
автор: nikolaynianchuk
За 8 кг рису заплатили 512 грн а за 5 кг гречаної крупи 350 грн.Яка крупа дорожче?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
гречка
Пошаговое объяснение:
512 / 8 = 64 (грн) - коштуе рис
350 / 5 = 70 (грн) - коштуе гречка
70 > 64, отже
В: гречка дорожче.
Автор ответа:
1
Відповідь:
поставте 5 зірочок, і дякую
Покрокове пояснення:
1) 512 : 8 = 64 (грн) - коштує 1 кг кг рису
2) 350 : 5 = 70 (грн) - коштує 1 кг гречки
3) 70 - 64 = 6(грн)
Відповідь: гречана крупа дорожче рису на 6 гривень
Интересные вопросы
Предмет: Химия,
автор: niriutevhunnfrv
Предмет: Английский язык,
автор: sayeong
Предмет: Алгебра,
автор: 11valerkaur4enkofoto
Предмет: Математика,
автор: saraswiftkey4
Предмет: Математика,
автор: shadaevaiman7