Предмет: Математика,
автор: Ukraine228232
Для шкільної їдальні купили на 880 грн твердого сиру, по 220 грн за кілограм, і на 600 грн масла , по 200 грн за кілограм. На скільки більше кілограмів сиру, ніж масла, купили? Я не можу написати умову
Ответы
Автор ответа:
0
1) 880:220 = 4 кг- сиру
2) 600:200=3 кг - масла
3) 4-3 = 1 кг - різниця
відповідь : 1кг
Автор ответа:
1
Ответ:
пажалуста потав звёздучку и сердечку я же помагла
Приложения:

biguzhanovaraigul198:
Умаляю поставте всё
Интересные вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mechieljordan04
Предмет: Алгебра,
автор: blagootasm
Предмет: Математика,
автор: aroslavgalcenko49
Предмет: Математика,
автор: aghert45
Предмет: Английский язык,
автор: valeriavasilcova3