Предмет: Математика,
автор: igorskalpelevskij
Змішали 4 кг печива одного сорту за ціною 36 грн і 3 кг печива іншого сорту за ціною 25 грн 50 к. Яка ціна одного кілограма суміші?
igorskalpelevskij:
Змішати 4 кг печива одного сорту за ціною 36 грн і 3 кг печива іншого сорту за ціною 25 грн 50 к. Яка ціна одного кілограма суміші?
Ответы
Автор ответа:
0
31,5
Пошаговое объяснение:
1) 36 • 4 = 144
2) 25,5 • 3 = 76,5
3) 144 + 76 ,5 = 220,5
4) 220,5 • (4 + 3 ) = 31,5
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nazarchik130911
Предмет: Химия,
автор: priora76116
Предмет: Английский язык,
автор: Altair22222
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним