Предмет: Математика,
автор: andriyacademyit
230 грам коштує 30 грн скільки коштує один грам??? будь ласка швидко даю високий рейтинг. Розв'яжіть покроково
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Покрокове пояснення:
якщо 230 гр коштує 30 грн
це означає що ми помножили а(вартість за 1 грам яку нам треба знайти) на 230 і це стало 30
то тут в нас будуть обернені дії тобно
230 поділити на 30
230/30=7,666666
Интересные вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: mariiamitiaeva
Предмет: География,
автор: dimamakovskij252
Предмет: Литература,
автор: pryshchepadanya04
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: nemovanadia80