Предмет: Математика,
автор: ivskoro8
4. (1 бал) Друзі купили т пиріжків по 18 грн кожен і к пакетів соку по 12 грн кожен. Скільки коштує вся покупка? Склади вираз і запиши його.
ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
18×т+12×к - вся покупка
ivskoro8:
Точно правильно?
Интересные вопросы
Предмет: Кыргыз тили,
автор: yaamilaa
Предмет: Алгебра,
автор: tenyzbaysaida
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nekvitas380
Предмет: География,
автор: Stalin778
Предмет: География,
автор: kutdusova17ai