Предмет: Математика,
автор: ilonaindenko
Купили 1 кг печива і 2 кг цукерок і за всю покупку заплатили 60 грн. Скільки коштує кілограм цукерок якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази?
А. 10 грн Б. 12 грн В. 20 грн Г. 24 грн
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Г.-24 грн
абвгдеєжзе
Автор ответа:
0
Відповідь:
Г-24грн!!!!
Покрокове пояснення:
Якщо тут питається скільки коштує цукерки, ТО ВІДПОВІДЬ Г-24 грн
Интересные вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: kabdolova62
Предмет: Литература,
автор: rauanbakytgali10az
Предмет: Другие предметы,
автор: damir9098
Предмет: Английский язык,
автор: diplomfeferatkursova
Предмет: Физика,
автор: yappaross