Предмет: Математика,
автор: vikagumenuk802
12 кг м'яса коштує 96 грн. Скільки м'яса можна купити на 64 кг? БУЖЬ ЛАСКА ДАЮ 29 БАЛІВ
Ответы
Автор ответа:
1
1) 96 : 12 = 8 (грн) - на 1 кг м'яса
2) 8 · 64 = 512 (грн) - на 64 кг м'яса
mazurksenia755:
Ваше чел спс крч ти мол лав тебе
Интересные вопросы
Предмет: Биология,
автор: pisnenkok
Предмет: Информатика,
автор: DARIA212100
Предмет: Алгебра,
автор: sestdesat1
Предмет: Математика,
автор: chara563
Предмет: Алгебра,
автор: madinaadilova82