Предмет: Математика, автор: vadimpereu13

За 2 кг картоплі заплатили 34 грн. Скільки коштують 10 кг картоплі? Склади пропорцію для розв'язання задачі, позначивши буквою nвартість 10 кг картоплі.​

Ответы

Автор ответа: mahka230
0

Ответ:

170 грн

Пошаговое объяснение:

2 кг= 34 грн
1 кг= 17 грн

1/17=10/n
n=170

Интересные вопросы
Предмет: Биология, автор: xsbg32
Предмет: Геометрия, автор: Аноним
Предмет: География, автор: enimaloveyou