Предмет: Математика,
автор: vadimpereu13
За 2 кг картоплі заплатили 34 грн. Скільки коштують 10 кг картоплі? Склади пропорцію для розв'язання задачі, позначивши буквою nвартість 10 кг картоплі.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
170 грн
Пошаговое объяснение:
2 кг= 34 грн
1 кг= 17 грн
1/17=10/n
n=170
Интересные вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: dimabogach2009
Предмет: Биология,
автор: xsbg32
Предмет: Физика,
автор: gyjufgjdtyujsfjhk
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: enimaloveyou