Предмет: Математика, автор: karinamigasko

Ціна кілограма цукерок першого виду становить 100 грн, а другого 250 грн. Купили 2 кг цукерок другого виду. Скільки кілограмів цукерок першого виду можна купи- ти за ці гроші? -
с умовой 70 балов ​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
2

Ответ:

Пошаговое объяснение:

250 * 2 = 500 грн коштують 2 кг цукерок другого виду

500 : 100 = 5 кг цукерок першого виду можна купити за ці гроші


karinamigasko: с умовой до задачи
kimkarina953: Здравствуйте. Не могли бы помочь с химией пожалуйста умолляю
karinamigasko: извините не могу я в 6 классе и мы ещё не учили химию
Автор ответа: iramazurk
1

Пошаговое объяснение:

1 кг конфет первого вида 100 грн

1 кг конфет второго вида 250 грн

Купили 2 кг второго вида

2 кг второго вида ? грн

Первого вида - ? кг конфет

1) 250 * 2 = 500 (грн) - стоимость 2 кг конфет второго вида

2) 500 : 100 = 5 (кг) - конфет первого вида можно купить за 500 грн


karinamigasko: спасибо
Интересные вопросы
Предмет: Беларуская мова, автор: misha02askevich