Предмет: История,
автор: irina7097
Дайте відповідь на запитання
1. У чому полягала небезпека, яку вбачала для себе в діяльності українського поета Василя Стуса компартійно-радянська номенклатура
2. Що спонукало дисидентів створити угг.
Як, за свідченнями джерел, до цього поставилася влада
3.Чому компартійно-радянська влада сприймала українських дисидентів як иклик системі
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1. Небезпека для Василя Стуса виникала через те, що його поетична та громадська діяльність суперечила офіційній ідеології, порушувала рамки контролю компартійно-радянської номенклатури, що призводило до його переслідувань та ув'язнень.
2. Створення Української Групи Гельсінкі (УГГ) дисидентами було спонукано бажанням захищати права людини та свободи. Влада сприймала це як виклик, оскільки ця ініціатива привертала увагу світової спільноти до порушень прав людини в СРСР.
3. Компартійно-радянська влада бачила українських дисидентів як іклик системі через їхню критику політики та порушення прав людини. Вони вважали, що дії дисидентів підривають офіційну ідеологію та авторитет влади.
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vanitaszha
Предмет: Українська література,
автор: lebedvadym13
Предмет: Математика,
автор: pavlikanna915
Предмет: Математика,
автор: Arina4k21sel
Предмет: Биология,
автор: cvetka460