Предмет: Математика,
автор: toichkin94
Для класу купили 8 простих олівців,по 6 гривень.скільки грошей заплатили за олівці?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
8*6=48грн
Тому що нам треба кількість помножити на сумму
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nostavolkanova237
Предмет: Алгебра,
автор: blocblocbloc2020
Предмет: Математика,
автор: SS12209
Предмет: Математика,
автор: 30046775
Предмет: Физика,
автор: lejlaartemeva4