Предмет: Математика,
автор: mariaskr
1. якщо 7/9 вартості 1 кг цукерок дорівнює 42, то 1 кг коштує.....
Ответы
Автор ответа:
0
42:7=6 .
6*2=12
42+12=54
6*2=12
42+12=54
Автор ответа:
0
Спасибо.!
Автор ответа:
0
не має за що)
Интересные вопросы
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: syzdykovtimur88
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: asA99