Предмет: Математика, автор: mariaskr

1. якщо 7/9 вартості 1 кг цукерок дорівнює 42, то 1 кг коштує.....

Ответы

Автор ответа: DjFariRicato
0
42:7=6 .
6*2=12
42+12=54
Автор ответа: mariaskr
0
Спасибо.!
Автор ответа: DjFariRicato
0
не має за що)
Интересные вопросы
Предмет: Алгебра, автор: asA99