Предмет: Математика,
автор: Fedinyak1999
Якщо 7/9 вартості 1 кг цукерок дорівнює 42 грн, то 1 кг таких цукерок коштує???
Ответы
Автор ответа:
0
7/9 = 42 грн 42 : 7 = 6 - это 1/9
9/9 - ? 6 * 9 = 54 (грн) - это 9/9 (целое)
Ответ: 1 кг цукерок стоит 54 гривны
Интересные вопросы
Предмет: Физика,
автор: nastakostuk625
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: savadrobockij86
Предмет: Физика,
автор: Yanajankj2102
Предмет: Математика,
автор: Dominato