Предмет: Математика,
автор: Luda1309
Вартість 1 кг яблук 9/5 грн. Скільки коштує 5/3 кг яблук
Ответы
Автор ответа:
0
9/5*5/3=9/3=3
Выдповідь:3гривні
Автор ответа:
0
9:5=1.8 - 1 кг ябл.
5:3*1.8=3 грн
Интересные вопросы
Предмет: Литература,
автор: anel3225
Предмет: Английский язык,
автор: kostasolovev413
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Anya03