Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
. За 7 кг апельсинів та 4 кг лимонів заплатили 26 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів та 1 кг лимонів, якщо 5 кг апельсинів дорожчі за 2 кг лимонів на 4 грн?Помогите пожалуйста)
Ответы
Автор ответа:
0
Нехай х (грн) коштує 1 кг апельсинів, у (грн) 1 кг лимонів.
Приложения:

Интересные вопросы
Предмет: Математика,
автор: anastasyashumakova20
Предмет: Алгебра,
автор: alinamaler1204
Предмет: Математика,
автор: iskakovatleuzan
Предмет: Химия,
автор: dana199502